Grupa treningowa self experience

Szanowni Terapeuci!

Każda osoba ubiegająca się o certyfikat psychoterapeuty wg wymagań Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub Psychologicznego powinna odbyć 250 godzin sesji doświadczenia własnego, rozumianego jako praca nad problematyką własną prowadzona przez certyfikowanego psychoterapeutę Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub Psychologicznego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji grupy self experience, która pozwoli Państwu na lepsze zrozumienie mechanizmów psychologicznych i rozwój własnego doświadczenia psychoterapeutycznego.

Grupa prowadzona w podejściu psychodynamicznym, systemowym oraz ustawień rodzin w psychoterapii.
Liczba uczestników: od 10 do 12 osób.

Grupa docelowa: Terapeuci w trakcie szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty

Termin: druga sobota miesiąca od godz. 9.00 – 19.00 z godzinną przerwą na lunch
(12 godzin terapeutycznych). Posiłek nie jest wliczony w cenę spotkania

Miejsce: CZP Tychy, ul. Jana Pawła II 24.

W razie pytań proszę o kontakt poprzez formularz kontaktu (na dole strony) – po pozostawieniu nr telefonu na pewno oddzwonimy.

Warunki

  • Koszt: 400 zł/ spotkanie
  • Minimalny okres terapii własnej: 6 spotkań
  • Wymagana rozmowa wstępna (1 -3 spotkania, cena 100 zł/spotkanie) – termin ustalany indywidualnie
  • Termin rozpoczęcia: 14.10, kolejne spotkania: 18.11, 16.12.2017r.
  • Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie zawierające informację o uczestniczeniu w terapii grupowej oraz ilości godzin terapii.

Prowadzący:

  • Iwona Wylężek – Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w podejściu integracyjnym, zakładającym dobór metod terapii indywidualnie, nie ograniczając ich do wybranej teorii psychopatologii. Korzysta z metod terapii psychodynamicznej, poznawczo – behawioralnej oraz systemowej (głównie nurtu konstukcjonizmu społecznego). Całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii integracyjnej, Uniwersytet Jagielloński, MCKP, pod naukowym kierownictwem prof. Jerzego Aleksandrowicza.
  • Jadwiga Grech – psycholog – SWPS Wrocław, Międzynarodowa Szkoła Psychoterapii: Podejście systemowe i ustawienia rodzin w psychoterapii. Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień z obu szkół PARPA i KBdsN, jak również podyplomowe studia z dziedziny seksuologii w Poznaniu. Obecnie w trakcie poszerzania wiedzy i doskonalenia w ramach Szkoła Psychoterapii Integracyjnej (czteroletnie szkolenie akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne).